WCZYTYWANIE

Menu

Izabela Lemańczyk z nowym kontraktem!

Kontrakt z ekipą DPD Legionovii przedłużyła grająca na pozycji libero kapitan Izabela Lemańczyk!

29-letnia zawodniczka dołączyła do DPD Legionovii przed startem ostatniego, jakże wyjątkowego dla klubu sezonu. Na przestrzeni całego sezonu prezentowała wysoką, równą formę, która znalazła uznanie w oczach kibiców i specjalistów.

Izabela Lemańczyk to również bardzo ważna postać w klubowej szatni. Dowodem tego jest fakt, iż to właśnie ona – nietypowo dla swojej pozycji na boisku – została wybrana na kapitana ekipy.

Bardzo się cieszę, że zostaję w Legionowie! – powiedziała zawodniczka – W ostatnim sezonie wykonaliśmy z zespołem fantastyczną pracę, którą teraz będziemy kontynuować. W DPD Arenie Legionowo panuje wspaniała atmosfera, czuję się tu prawie jak w domu!

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Iza zostaje z nami po tym świetnym sezonie! – dodał trener Alessandro Chiappini – To doświadczona zawodniczka i jej rola w zespole będzie szalenie istotna!

fot. Michał Szymański / Strefa Siatkówkizespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych