WCZYTYWANIE

Menu

Izabela Lemańczyk zostaje z nami!

Kapitan Izabela Lemańczyk przedłużyła kontrakt z DPD IŁCapital Legionovią Legionowo i zostanie z ekipą na sezon 2021/22!

Wychowanka Wisły Kraków trafiła do Legionowa przed dwoma sezonami. Wcześniej reprezentowała barwy między innymi takich klubów, jak Atom Trefl Sopot, Muszynianka Muszyna i BKS Bielsko-Biała oraz niemieckich VT Hamburg i VC Wiesbaden. W ekipie trenera Chiappiniego pełni niestandardową dla swojej boiskowej pozycji rolę kapitana.

W Legionowie czuję się świetnie, o czym świadczy fakt, że DPD IŁCapital Legionovia to pierwszy klub, z którym zdecydowałam się związać na trzeci sezon z kolei – mówi Lemańczyk – Myślę, że wspólnie możemy wypracować jeszcze wiele dobrego i damy naszym kibicom dużo radości. Nic samo się nie zrobi, dlatego mam nadzieję, że w przyszłym sezonie będziecie mogli oglądać zespół, który będzie gotowy do ciężkiej pracy i walki na najwyższym poziomie. Do zobaczenia!

-Iza Lemańczyk to nie tylko świetna zawodniczka, ale również fantastyczna kapitan, dobry duch całego zespołu – komentuje menedżer klubu Maciej Szewczyk – Bardzo cieszymy się, że zostaje z nami i razem będziemy tworzyć ekipę na sezon 2021/22.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych