WCZYTYWANIE

Menu

Jak ten czas leci…

Już za niewiele ponad tydzień zaczynamy przygotowania do sezonu 2016/2017. Tradycyjnie już od trzech sezonów na własnych obiektach, bo Arena Legionowo to miejsce do przygotowań idealne! Piękny, nowoczesny obiekt. Świetnie wyposażona siłownia którą zna każdy mieszkaniec Legionowa i okolic – Arena Fitness, a której właściciel to nasz wierny przyjaciel od lat. Pod ręką boiska do piłki siatkowej na plaży, bieżnia, mnóstwo zieleni dookoła. Można spacerować, biegać, ćwiczyć na świeżym powietrzu. Słowem „bajeczka” jak mawia prezes Supa. W tym sezonie czeka nas nie tylko dużo pracy na treningach, bardzo dużo też pogramy w sparingach. W planie też treningi otwarte dla najmłodszych, uczniów szkół z powiatu, ale i… przedszkolaków! Również spotkanie z Klubem Seniora, Klubem Kibiców – to inny klub:-) oraz odwiedzimy kilka Firm, które są naszymi Sponsorami. No, będzie się dużo działo. Aaaa…. i w sierpniu zaczynamy dużo działać na facebook-u, który zyskuje Wasze coraz bardziej pozytywne opinie. Będą konkursy, sporo ciekawostek z dnia codziennego drużyny. Sporo też zacznie pojawiać się wywiadów z tymi, którzy tą naszą siatkówkę legionowską wspierają, tworzą lub zwyczajnie kochają. Będzie ciekawie…

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych