WCZYTYWANIE

Menu

Jakub Skwarek drugim trenerem naszej ekipy

Miło nam poinformować, że nowym II trenerem siatkarek Legionovii został utalentowany szkoleniowiec młodego pokolenia Jakub Skwarek!

W ostatnim sezonie 26-letni Skwarek łączył obowiązki trenera grup dziecięcych w KS Metro Warszawa z grą w drugoligowym zespole z tego klubu. W przeszłości występował również m.in. w barwach MOS-u Wola Warszawa, AZS-u Częstochowa (Młoda Liga) i AZS Politechniki Warszawskiej (Młoda Liga). W zeszłym roku na szyjach jego podopiecznych zawisły srebrne medale Mistrzostw Polski w minisiatkówce.

Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do drużyny z Legionowa w roli drugiego trenera – powiedział nowy członek sztabu szkoleniowego – Całe życie marzyłem, żeby pojawić się na parkietach ekstraklasy i walczyć przeciwko najlepszym drużynom w kraju. Legionovia ma solidne fundamenty i świetną infrastrukturę. Wierzę, że stworzymy bardzo zgraną drużynę, która może wielu zaskoczyć. Dziękuję Piotrkowi (Olenderkowi – przyp. red.) i Zarządowi za daną mi szansę i możliwość rozwoju. 

Jakub to utalentowany trener młodego pokolenia i bardzo cieszymy się, że dołączył do naszego sztabu – powiedział Prezes Sławomir Supa – Pomimo młodego wieku posiada dużą wiedzę i umiejętności. Mamy nadzieję, że wraz z trenerem Olenderkiem stworzy duet, który poprowadzi nasz nowy zespół do sukcesu!

 

fot.  Anna Klepaczko / LUMIKA / KS Metro Warszawa

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych