WCZYTYWANIE

Menu

Jest pewne utrzymanie! Legionovia zostaje w LSK!

Trzech meczów potrzebowała Legionovia do zapewnienia sobie zwycięstwa w barażach. W Kaliszu podopieczne trenera Piotra Olenderka pokonały miejscowy MKS 3:1 i zakończyły sezon.

Podobnie, jak w pierwszym meczu serii, Energa MKS Kalisz zdołała zwyciężyć premierową odsłonę, jednak w trzech kolejnych górą były legionowianki. W skali całej rywalizacji z bardzo dobrej strony zaprezentował się blok ekipy z LSK, który często stanowił barierę nie do pokonania dla rywalek. W trzecim spotkaniu z bardzo dobrej strony pokazały się zawodniczki, które rozpoczęły mecz w kwadracie dla rezerwowych, lecz w trakcie meczu dały bardzo dobre zmiany: Paulina SzpakMałgorzata JasekEwelina Mikołajewska.

Za Legionovią trudny, długi sezon. Teraz siatkarki udadzą się na zasłużony wypoczynek, a działacze ruszą z przygotowaniami do sezonu 2018/19.

 

Energa MKS Kalisz – Legionovia Legionowo, 1:3 (25:23, 17:25, 21:25, 18:25)

składy:

Legionovia: Grabka, Bączyńska, Alagierska, Wójcik, Mielczarek, Damaske, Korabiec (libero) oraz Szpak, Jasek, Mikołajewska

MKS: Kucharska, Sroka, Dybek, Raczyńska, Isailović, Janicka, Bulbak (libero) oraz Głowiak (libero), Andrzejczak, Nazarenko, Widera i Wawrzyniak.

 

 

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych