WCZYTYWANIE

Menu

Jesteśmy dumni, gratulujemy zawodniczkom!

Do budowanej od nowa niejako kadry narodowej siatkarek trener Jacek Nawrocki powołał aż… 8 naszych zawodniczek! Gruntownie przebudowywana reprezentacja zdaniem wielu powinna być odświeżona. Trener przez jakiś czas planuje skupić się na budowaniu nowej drużyny i bez wątpienia jej odmłodzeniu. Takie zmiany pokoleniowe są co kilka lat nieodzowne, bo taki jest sport. Dla nas, w tym trudnym sezonie, również ważne było aby dać szansę gry młodym zawodniczkom. Zresztą kolejny już rok… I okazało się, że choć przed wieloma z tych dziewczyn jeszcze wiele pracy to ktoś docenił to, co robimy w Legionowie. Dla niektórych dziewczyn to ostatnie powołanie w naszych barwach, dla innych pierwsze w życiu, a dla jeszcze innych… kolejny etap ciężkiej pracy przed sezonem nowym, w którym obok barw narodowych będą mogły po okresie tzw. kadrowym przywdziać nasze: biało – czerwono – niebieskie. Zawodniczkom gratulujemy!

Do kadry powołanie otrzymały:

L. P. Nazwisko Imię
1 Grabka Alicja
2 Grzelak Klaudia
3 Bociek Monika
4 Adamek Adrianna
5 Gajewska Natalia
6 Wójcik Aleksandra
7 Paszek Daria
8 Smarzek Malwina
zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych