WCZYTYWANIE

Menu

Julie Oliveira Souza: „Boję się polskiej zimy!”

Atakująca DPD Legionovii odpowiedziała na kilka pytań po meczu z Grot Budowlanymi Łódź.

Legionovia.pl: -Jesteś jedną z autorek wczorajszej sensacji w Łodzi, gdzie pokonałyście Wicemistrza Polski! Jak się czujesz po tym meczu?

Julie Oliveira Souza: -Jestem bardzo szczęśliwa! To był trudny mecz, Budowlani mają jeden z mocniejszych zespołów w lidze. Zaczęłyśmy mecz z dużą liczbą błędów wynikających z nerwowości, „za bardzo chciałyśmy”! Po zakończeniu pierwszej partii znalazłyśmy swoją pewność i zaczęłyśmy grać swoją grę. Jestem z nas bardzo dumna.

-Przed świętami czekają was jeszcze trzy spotkania – obecnie gracie praktycznie co trzy dni. Czy takie tempo nie jest dla was męczące?

-Taaak, to tempo jest naprawdę szalone… Ale nie! Uwielbiam mecze, więc po prostu musimy pamiętać o tym, żeby dobrze spać, dobrze jeść i dbać o swoje zdrowie przed każdym kolejnym meczem. Nie mogę się doczekać!

-#VolleyWrocław jak dotąd nie może pochwalić się najlepszymi wynikami w lidze. Co wiesz o tym zespole i jakie są twoje odczucia co do środowego meczu?

-Słabo znam ten zespół, słyszałam, że to bardzo waleczna ekipa i zdecydowanie nie będzie łatwo! Ciągle powtarzam, że w LSK nie ma słabych zespołów. Żeby wygrać musimy zachować skupienie od pierwszego do ostatniego punktu, grać swoją grę.

-Już od kilku miesięcy mieszkasz w Polsce. Jak czujesz się w naszym kraju, a zwłaszcza w Legionowie? Nie boisz się srogiej polskiej zimy?

-Dobrze mi tu mieszkać! Podoba mi się, że ludzie tak tłumnie przychodzą nam kibicować na każdym meczu. To, co mi się podoba w Legionowie, to to, że to niewielkie miasto. Nie ma tu problemów z korkami, ruchem, wszędzie jest blisko: to idealne dla naszego rozkładu dnia. Strasznie podoba mi się też, że mamy tak blisko do Warszawy – dobrze czuję się w pobliżu takiego dużego ośrodka. Co do polskiej zimy… Oczywiście, że się jej boję! (śmiech) Niemniej, skoro Olga, Alessandro i Fabio już ją przeżyli, to ja też chyba dam radę (śmiech).

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych