WCZYTYWANIE

Menu

Julie Oliveira Souza: Stać nas na wspaniałe rzeczy!

Atakująca DPD Legionovii Julie Oliveira Souza udzieliła wywiadu przed meczem z Mistrzyniami Polski.

Legionovia.pl: -Twój zespół prezentuje naprawdę ładną siatkówkę, lecz po czterech meczach ma na koncie zaledwie jedna wygraną. Jak oceniasz formę, atmosferę i pewność siebie zespołu DPD Legionovii?

Julie Oliveira Souza: -Pracujemy bardzo ciężko i choć wygrałyśmy tylko jeden mecz, rozegrałyśmy wspaniałe mecze, a trzy z nich rozstrzygnęły dopiero tie-breaki przeciwko naprawdę silnym ekipom! Nie martwię się o naszą przyszłość. Jeśli utrzymamy obecne tempo rozwoju i styl pracy, stać nas na wspaniałe rzeczy!

-Mieszkasz w Polsce od niedawna. Jak podoba Ci się atmosfera na meczach, zwłaszcza tych rozgrywanych w DPD Arenie Legionowo?

Uwielbiam ją! Gra w siatkówkę w Polsce, zwłaszcza tutaj, w DPD Arenie Legionowo, to fantastyczne doświadczenie! Nasi kibice bardzo nam pomagają walczyć do samego końca.

-Co możesz powiedzieć o Waszych sobotnich rywalkach, ekipie ŁKS Commercecon Łódź?

-Z tego zespołu znam tylko rozgrywającą Evę Mori, która przez dwa sezony grała we Francji.To naprawdę dobra zawodniczka! Jestem przekonana, że to będzie dobry mecz i mam nadzieję, że wreszcie odniesiemy zwycięstwo przed wlasną publicznością.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych