WCZYTYWANIE

Menu

Jutro ćwierćfinał Pucharu Polski [RADIO]

Już  w środę o 18.00 w Łodzi rozegramy mecz ćwierćfinału Pucharu Polski z Grot Budowlanymi Łódź. Będzie to okazja dla naszej ekipy, by po zażegnaniu plagi problemów zdrowotnych powrócić do dobrej gry.

Epidemia anginy i drobne urazy już za DPD Legionovią, jednak ligowe starcie z E.Leclerc Radomką Radom dobitnie pokazało, że nasz zespół nie prezentuje jeszcze formy mogącej uchodzić za zadowalającą. Pucharowe starcie ze znacznie silniejszym rywalem będzie doskonałą okazją, by bez presji wynikającej z bycia faworytem popracować nad powrotem do dobrej dyspozycji.

Zespół jest bardzo zmotywowany, by zatrzeć złe wrażenie po ostatnim meczu. Wszystkie zawodniczki i sztab szkoleniowy zdają sobie sprawę z faktu, iż stawką środowego starcia jest awans do final four Pucharu Polski i zapowiadają rzucenie na szalę wszystkiego, co najlepsze, by do niej trafić.

Transmisja radiowa rozpocznie się TUTAJ o 17.50.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych