WCZYTYWANIE

Menu

Jutro mecz z Atomem Trefl w ćwierćfinale PP!

W dużo lepszych nastrojach można wybrać się na najbliższy mecz naszych dziewczyn do Areny. Co tam w lepszych, w bardzo dobrych!!! Wygraliśmy kolejno w Pucharze Polski z Piłą, potem zdobyliśmy brąz Młodej ligi, a potem dwa zwycięstwa z Tauronem Dąbrowa i Pałacem Bydgoszcz. Świetna seria naszych dziewczyn może trwać dalej, choć rywal tym razem najtrudniejszy z możliwych obok Chemika – wicemistrz Polski i zdobywca Pucharu Polski Atom Trefl Sopot. Drużyna znamienita, naszpikowana gwiazdami krajowej i nie tylko siatkówki. A po drugiej stronie my… Legionovia. I nasze dziewczyny, które zaczynają wreszcie wierzyć w siebie i pokazywać swój potencjał. W środę o 19:00 w Arenie Sopot musi, a Legionovia może wygrać mecz i trafić do ścisłego Finału Pucharu Polski!!! Przyjdźcie wesprzeć nasze dziewczyny, zasługują na to na pewno.

 

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych