WCZYTYWANIE

Menu

Jutro starcie z Impelem!

W sobotę o 17.00 w podwrocławskim Jelczu Łaskowicach Legionovia rozegra mecz 3. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Ekipa z Mazowsza powalczy o swoje pierwsze ligowe punkty w sezonie.

Impel w pierwszych dwóch kolejkach zanotował zwycięstwo (3:1) z Enea PTPS-em Piła i porażkę (1:3) z Pałacem Bydgoszcz. Zdaje się, że sobotnie starcie nie będzie dla legionowianek aż tak trudnym wyzwaniem, jak mecz z uczestniczącym w Lidze Mistrzyń Developresem SkyRes Rzeszów, co nie znaczy, że będzie wyzwaniem łatwym. W meczach wyjazdowych LSK takich bowiem nie będzie.

Po zakończeniu poprzedniego sezonu wrocławski Impel uległ gruntownej przebudowie. Zespół opuściło aż jedenaście zawodniczek. Dołączyły do niego m.in. legionowianka Iga ChojnackaTamara KaliszukMagdalena Wawrzyniak, Valerie Nichol czy młode Julia SzczurowskaNatalia Murek Weronika Wołodko. 

Relacja „na żywo” z sobotniego meczu zostanie poprowadzona na oficjalnym profilu klubu na Facebooku.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych