WCZYTYWANIE

Menu

Kamila Dyduła atakującą DPD Legionovii

Budowa składu na nowy sezon powoli zmierza ku końcowi. Nową atakującą DPD Legionovii została dwudziestoletnia Kamila Dyduła.

Nowa zawodniczka naszej ekipy (urodzona w grudniu 1998) mierzy 187 cm wzrostu i pochodzi z Mielca, gdzie stawiała pierwsze siatkarskie kroki w tamtejszej Szóstce. Ostatnie dwa sezony spędziła w pierwszoligowej drużynie AZS Politechniki Gliwickiej, wcześniej zaś występowała w warszawskiej Sparcie.

W nadchodzącym sezonie dwudziestolatka będzie współtworzyć duet atakujących z Julie Oliveirą Souzą.

Chciałam gorąco przywitać wszystkich kibiców – powiedziała zawodniczka po podpisaniu kontraktu – Bardzo się cieszę, że dołączyłam do DPD Legionovii, dzięki czemu będę się mogła rozwijać pod okiem trenera Alessandro Chiappiniego. Mam nadzieję, że nabiorę doświadczenia i dużo się nauczę od starszych koleżanek w najwyższej lidze.

Chciałabym przekazać kibicom, że liczę na ich doping i obiecuję dać z siebie wszystko na boisku. Do zobaczenia wkrótce w Legionowie!

fot. AZS Gliwice

 

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych