WCZYTYWANIE

Menu

Kamila Dyduła atakującą DPD Legionovii

Budowa składu na nowy sezon powoli zmierza ku końcowi. Nową atakującą DPD Legionovii została dwudziestoletnia Kamila Dyduła.

Nowa zawodniczka naszej ekipy (urodzona w grudniu 1998) mierzy 187 cm wzrostu i pochodzi z Mielca, gdzie stawiała pierwsze siatkarskie kroki w tamtejszej Szóstce. Ostatnie dwa sezony spędziła w pierwszoligowej drużynie AZS Politechniki Gliwickiej, wcześniej zaś występowała w warszawskiej Sparcie.

W nadchodzącym sezonie dwudziestolatka będzie współtworzyć duet atakujących z Julie Oliveirą Souzą.

Chciałam gorąco przywitać wszystkich kibiców – powiedziała zawodniczka po podpisaniu kontraktu – Bardzo się cieszę, że dołączyłam do DPD Legionovii, dzięki czemu będę się mogła rozwijać pod okiem trenera Alessandro Chiappiniego. Mam nadzieję, że nabiorę doświadczenia i dużo się nauczę od starszych koleżanek w najwyższej lidze.

Chciałabym przekazać kibicom, że liczę na ich doping i obiecuję dać z siebie wszystko na boisku. Do zobaczenia wkrótce w Legionowie!

fot. AZS Gliwice

 

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych