WCZYTYWANIE

Menu

Kamila Dyduła wypożyczona do KSZO Ostrowiec Św.

Młoda atakująca DPD Legionovii Kamila Dyduła dokończy sezon 2019/20 w pierwszoligowej ekipie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Klub wypożyczył ją, by dać jej więcej szans do gry.

Urodzona w roku 1998 atakująca trafiła do naszego klubu przed trwającym sezonem. W dotychczasowych spotkaniach miała niewiele okazji do gry, dlatego sztab szkoleniowy w porozumieniu z Zarządem klubu i zawodniczką postanowił o jej wypożyczeniu. Występy Dyduły w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz jej postępy będą na bieżąco monitorowane przez sztab Alessandro Chiappiniego.

To dobra możliwość dla Kamili, by grała więcej – powiedział trener Chiappini – Boiskowe doświadczenie jest jej teraz niezbędne, by mogła się szybciej rozwijać. Taki układ będzie najbardziej korzystny dla rozwoju Kamili, a my będziemy go na bieżąco obserwować.

W treningach pierwszego zespołu uczestniczą najbardziej utalentowane zawodniczki młodzieżowej akademii LTS Legionovia.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych