WCZYTYWANIE

Menu

Karolina Szymańska, bez statystyk i z emocją po sezonie 2015/2016

Grająca u nas od 3 lat i z numerem 3 na koszulce Karolina przeżyła u nas chyba najbardziej zakręcone lata w swojej dorosłej siatkarskiej karierze. Ale też powiedzmy szczerze, co mamy nadzieję i Ona sama przyzna, zaczęła karierę w seniorkach. Przyszła od nas jako bardzo młoda dziewczyna, kończąc wiek juniorki. Bardziej modelka niż siatkarka mówili kibice. Każdy kto dowiedział się o tym transferze pukał się w głowę. My nie, bo wiedzieliśmy, że w tej dziewczynie coś jest… Wysoka i bardzo szczupła, z trudną zagrywką i takim jakimś nietypowym atakiem była ważną częścią drużyny od początku, choć rywalki miała na swojej pozycji utytułowane i ograne w lidze. Grała tak dobrze, że trafiła do seniorskiej kadry i tam zdarzył się dramat! Uszkodziła kolano w sparingowym meczu reprezentacji i bardzo długo dochodziła do siebie. Gdy wróciła do gry i wchodziła na boisko generalnie nie zawodziła. Rywalki do gry o miejsce w składzie jednak nie odpuszczały i walka na środku była zażarta. Karola, ta przemiła i ciepła dziewczyna, postanowiła wspólnie z menadżerem, że po trzech latach w Legionovii spróbuje szczęścia w innym klubie ekstraklasy. Szanując ich decyzję i dziękując Jej za wspaniałą sportową postawę w naszych barwach życzymy Jej szczęścia i wierzymy, że pokaże tam pełnię swojego talentu i będzie grała jak najwięcej, bo papiery na granie ma. Karolina… dziękujemy.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych