WCZYTYWANIE

Menu

Karolina Szymańska, bez statystyk i z emocją po sezonie 2015/2016

Grająca u nas od 3 lat i z numerem 3 na koszulce Karolina przeżyła u nas chyba najbardziej zakręcone lata w swojej dorosłej siatkarskiej karierze. Ale też powiedzmy szczerze, co mamy nadzieję i Ona sama przyzna, zaczęła karierę w seniorkach. Przyszła od nas jako bardzo młoda dziewczyna, kończąc wiek juniorki. Bardziej modelka niż siatkarka mówili kibice. Każdy kto dowiedział się o tym transferze pukał się w głowę. My nie, bo wiedzieliśmy, że w tej dziewczynie coś jest… Wysoka i bardzo szczupła, z trudną zagrywką i takim jakimś nietypowym atakiem była ważną częścią drużyny od początku, choć rywalki miała na swojej pozycji utytułowane i ograne w lidze. Grała tak dobrze, że trafiła do seniorskiej kadry i tam zdarzył się dramat! Uszkodziła kolano w sparingowym meczu reprezentacji i bardzo długo dochodziła do siebie. Gdy wróciła do gry i wchodziła na boisko generalnie nie zawodziła. Rywalki do gry o miejsce w składzie jednak nie odpuszczały i walka na środku była zażarta. Karola, ta przemiła i ciepła dziewczyna, postanowiła wspólnie z menadżerem, że po trzech latach w Legionovii spróbuje szczęścia w innym klubie ekstraklasy. Szanując ich decyzję i dziękując Jej za wspaniałą sportową postawę w naszych barwach życzymy Jej szczęścia i wierzymy, że pokaże tam pełnię swojego talentu i będzie grała jak najwięcej, bo papiery na granie ma. Karolina… dziękujemy.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych