WCZYTYWANIE

Menu

KLASY 1E I 2F NA TRENINGU Z SIATKARKAMI LEGIONOVII LEGIONOWO

Jak podaje strona Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 Legionowie:

„Mieliśmy okazję poznać trenera I drużyny Legionovii Roberta Strzałkowskiego i jego asystenta Marcina Turkota. Na parkiecie pojawiły się także zawodniczki Legionovii: Natalia Gajewska, Daria Paszek, Iga Chojnacka, Katarzyna Połeć, Karolina Szymańska, Justyna Antosiewicz, Klaudia Alagierska i Joanna Pacak.
Oczywiście zajęcia rozpoczęły się od wspólnego okrzyku i od krótkiej rozgrzewki, berka liniowego. Następnie dzieci ustawiły się w kółku i brały udział w ćwiczeniach ogólnorozwojowych. Gdy już wszyscy byli rozgrzani i rozciągnięci, podzieliliśmy się na małe drużyny i uczyliśmy się jak prawidłowo odbijać piłkę górą i dołem. Potem wszyscy próbowali przebijać piłkę przez siatkę, co początkowo wydawało się łatwe okazało się wielką sztuką. Na koniec zajęć nie obyło się bez zdjęć grupowych, przybiciu piątki ze wszystkimi zawodnikami i … upominków od klubu.
Bardzo dziękujemy za tak ciekawe spotkanie i niesamowite przeżycia i czekamy na następne zaproszenie od Legionowskiego Klubu.
Wszyscy już wiemy, że bycie dobrym sportowcem nie przychodzi tak łatwo!!!

Justyna Wróblewska
Sabina Wołoch”

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych