WCZYTYWANIE

Menu

Klaudia Kulig przedłużyła kontrakt z DPD IŁCapital Legionovią

Libero Klaudia Kulig jest pierwszą zawodniczką, która przedłużyła kontrakt z DPD IŁCapital Legionovią Legionowo na kolejny sezon.

Urodzona w roku 1997 libero pochodzi z Malborka. Do naszej ekipy trafiła przed rokiem, przenosząc się do Legionowa z Kalisza. Od początku sezonu 2020/21 tworzy duet libero naszego klubu z Izabelą Lemańczyk.

Drodzy Kibice, bardzo się cieszę, że mam możliwość kontynuowania swojej kariery w DPD IŁCapital Legionovii Legionowo! – zwraca się Klaudia Kulig bezpośrednio do fanów – Był to dla nas wszystkich bardzo ciężki sezon pod wieloma względami, ale wierzę, że kolejny przyniesie lepsze wyniki, oraz że będziemy mieli możliwość spotkania się w DPD Arenie Legionowo, bo nie ukrywam, że bardzo nam brakuje Waszego dopingu.

Klaudia to jedna z najlepiej broniących zawodniczek TAURON Ligi – powiedział prezes Konrad Ciejka – Jestem jednak przekonany, że nie pokazała nam jeszcze pełni swoich możliwości i najlepsze wciąż przed nami!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych