WCZYTYWANIE

Menu

Klub Kibica i jego dynamiczny fanpage!

Zaczniemy tak konkretnie z sugestią, abyście wpisali w swoje wyszukiwarki i szybko polubili:

>> fanpage KK

Tutaj znajdziecie prowadzony przez naszych fanów z Klubu Kibica ich własny i autorski fanpage Legionovii. Bez podziału na LTS czy Legionovię S.A., bo przecież jesteśmy jednym ciałem, mamy jednego walecznego ducha i jesteśmy jednym organizmem tak naprawdę. Nam się podoba, i wierzymy, że spodoba się i Wam. Jest coraz ciekawszy, coraz więcej znajdziecie tam informacji. Swoją drogą nasze dziewczyny zaczynają się tam aktywnie udzielać i dziwnym trafem łatwiej tam przychodzi im przekazywanie ciekawych zdjęć czy informacji (choćby teraz z wakacji, z wyjazdów reprezentacyjnych) niż na naszą stronę… No, ale widać tak być musi. Dzięki temu macie dostęp do różnorodnych informacji z różnych punktów widzenia, w różnych ujęciach i często szybciej niż gdziekolwiek. A ten „kibicowski sznyt” widoczny na fanpage’u tylko dodaje mu charakteru. Trzymamy kciuki za jego rozwój.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych