WCZYTYWANIE

Menu

Kolejne spotkanie z dziećmi!

Kolejne spotkanie z dziećmi! Siatkarki Legionovii Legionowo, LTS’u Legionovii oraz SOS’u wraz Dawidem Michorem spotkały się z przedszkolakami z Zespołu Szkół nr. 1 w Legionowie przy Ul. Zakopiańskiej. Dzisiaj odbyły się dwa zajęcia. W pierwszych zajęciach o godzinie 10:30 z drużyny seniorskiej uczestniczyły: Daria Paszek, Karolina Szymańska, Emilia Szubert, Kasia Połeć, Natalia Gajewska oraz Iga Chojnacka. Natomiast na godzinę 11:00 stawiły się: Asia Pacak, Ola Wójcik, Monika Bociek, Klaudia Grzelak oraz Malwina Smarzek.

Oba spotkania toczyły się zgodnie z tym samym planem. Niezawodny Dawid Michor był wodzirejem całego wydarzenia. Trening rozpoczął się od rozgrzewki, wszystkie dzieci wraz z siatkarkami ustawiły się w kółku i wykonywały polecenia trenera. Następnie przedszkolaki udały się po piłki i wraz z zawodniczkami Novii przebijały piłkę nad siatką. Towarzyszyło temu mnóstwo zabawy co będzie można zobaczyć już nie długo na naszym nagraniu! Po zajęciach dzieci ustawiły się do pamiątkowego zdjęcia po czym za grzeczne zachowanie nagrodzone zostały lizakami i biletami na czwartkowy mecz Legionovii z Pałacem Bydgoszcz.

Dziękujemy Pani Marzenie Chojnackiej oraz Prezesowi LTS’u Konradowi Ciejce za zaproszenie!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych