WCZYTYWANIE

Menu

Kolejne spotkanie z dziećmi!

Kolejne spotkanie z dziećmi! Siatkarki Legionovii Legionowo, LTS’u Legionovii oraz SOS’u wraz Dawidem Michorem spotkały się z przedszkolakami z Zespołu Szkół nr. 1 w Legionowie przy Ul. Zakopiańskiej. Dzisiaj odbyły się dwa zajęcia. W pierwszych zajęciach o godzinie 10:30 z drużyny seniorskiej uczestniczyły: Daria Paszek, Karolina Szymańska, Emilia Szubert, Kasia Połeć, Natalia Gajewska oraz Iga Chojnacka. Natomiast na godzinę 11:00 stawiły się: Asia Pacak, Ola Wójcik, Monika Bociek, Klaudia Grzelak oraz Malwina Smarzek.

Oba spotkania toczyły się zgodnie z tym samym planem. Niezawodny Dawid Michor był wodzirejem całego wydarzenia. Trening rozpoczął się od rozgrzewki, wszystkie dzieci wraz z siatkarkami ustawiły się w kółku i wykonywały polecenia trenera. Następnie przedszkolaki udały się po piłki i wraz z zawodniczkami Novii przebijały piłkę nad siatką. Towarzyszyło temu mnóstwo zabawy co będzie można zobaczyć już nie długo na naszym nagraniu! Po zajęciach dzieci ustawiły się do pamiątkowego zdjęcia po czym za grzeczne zachowanie nagrodzone zostały lizakami i biletami na czwartkowy mecz Legionovii z Pałacem Bydgoszcz.

Dziękujemy Pani Marzenie Chojnackiej oraz Prezesowi LTS’u Konradowi Ciejce za zaproszenie!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyraba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

2 Lauren Barfield

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutki

Katarzyna Kaleta
Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub DPD Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!