WCZYTYWANIE

Menu

Kolejne turnieje okresu przygotowawczego

O tym, że jak co roku jedziemy na turniej do Bobolic już informowaliśmy. To w terminie 23-25 września. Konfrontacja między innymi z Mistrzem Polski z Polic to będzie wielka frajda, ale i wielki sprawdzian umiejętności dla drużyny, bo Chemik Police to rywal najlepszy z możliwych! Wiemy też, że zagramy na turnieju w Wieliczce (to zaprzyjaźniony z nami klub i beniaminek I ligi w barwach którego zagra Justyna Antosiewicz). Rywalami będą obok gospodyń Developress SkyRes Rzeszów i BKS Bielsko Biała, a zagramy od 2 do 4 września. 10 mamy w planie zorganizować imprezę ku pamięci Jerzego Góreckiego. Człowieka dla nas wyjątkowego, i dla klubu… Wkrótce o tym napiszemy więcej. Za to od 16 do 18 zagramy w Kobyłce w turnieju w którym zagrają obok nas mocni ligi tj. Budowlani Łódź, Polski Cukier ENEA Muszynianka Muszyna oraz Developress Sky Res Rzeszów. Co potem i w trakcie? Napiszemy wkrótce, ale grania w okresie przygotowawczym będzie bardzo dużo w tym sezonie:-) I wierzymy, że na wielu turniejowych meczach zobaczymy Was!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyraba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

2 Lauren Barfield

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutki

Katarzyna Kaleta
Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub DPD Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!