WCZYTYWANIE

Menu

Kolejny etap okresu przygotowawczego

Praca wre w najlepsze. Drużyna, poza niespodziewaną dla siebie jednodniową integracją bez siatkarskiej piłki, nie opuszcza Areny. Widać, że zawodniczki tworzą zgraną ekipę, i choć pot leje się strumieniami humory dopisują. W tym sezonie trener Strzałkowski ze swoim sztabem przygotowują zespół wg. własnego, autorskiego cyklu treningowego i wierzymy, że będzie to duża zmiana jakościowa. Z drużyną nie trenuje jeszcze Monika Bociek, która jest na zgrupowaniu kadry trenera Jacka Nawrockiego. Pierwsze granie za kilka dni w Wieliczce, gdzie w turnieju zagramy z zespołami Orlen ligi oraz gospodarzami, beniaminkiem I ligi.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych