WCZYTYWANIE

Menu

Kolejny partner! Witamy stację paliw Huzar Jabłonna!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że do rodziny naszego klubu dołączył kolejny lokalny przedsiębiorca! To stacja paliw Huzar w Jabłonnie przy ulicy Chotomowskiej 51!

Nawiązujemy współpracę z kolejnym lokalnym przedsiębiorcą – cieszy się menedżer klubu Maciej Szewczyk – To absolutnie fantastyczna wiadomość! Firmy z Legionowa i – szerzej – całego Mazowsza, coraz chętniej zgłaszają chęć współpracy z nami. Wyniki badań marketingowych jasno udowadniają, że to dla nich najlepsza możliwa forma promocji!

W niedalekiej przyszłości kibice DPD Legionovii również staną się beneficjentami nowej współpracy! Stacja paliw Huzar w Jabłonnie szykuje rabaty specjalnie dla fanów naszego klubu!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych