WCZYTYWANIE

Menu

Koniec rundy w Bielsku-Białej [RADIO]

Już jutro o 18.00 w Bielsku-Białej zagramy mecz z BKS Profi Credit!

Pierwsza runda sezonu 2018/19 już niemal za nami. W jej ostatniej kolejce zmierzymy się na wyjeździe z BKS Profi Credit Bielsko-Biała.

Sobotnie gospodynie prowadzone  przez młodego trenera Bartłomieja Piekarczyka pogrążone są w kryzysie, który postarają się przełamać: przegrały pięć ostatnich spotkań, z czego cztery w stosunku 0:3. DPD Legionovia ma na swoim koncie dwie kolejne wygrane i wyprzedza BKS o dwie pozycje w lidze z przewagą pięciu punktów.

Zespół z Bielska to interesujące połączenie doświadczenia z młodością. Jego barw bronią weteranki: Paulina Maj-Erwardt, Katarzyna Konieczna Magda Jagodzińska, ale też obiecująca młodzież z Julią Nowicką Olivią Różanski na czele. Sobotnie starcie zapowiada się nader interesująco.

W bieżącym sezonie DPD Legionovia zanotowała 5 porażek i 5 zwycięstw. Ewentualne zwycięstwo pozwoliłoby jej po raz pierwszy w historii występów w LSK zakończyć rundę z dodatnim bilansem wygranych.

Wspólnie z Siatkarskim Radiem przeprowadzimy dla Was transmisję live – rozpocznie się ona o 17.50 TUTAJ.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych