WCZYTYWANIE

Menu

Konrad Ciejka dołącza do Zarządu Legionovii S.A.

Współpraca pomiędzy orlenligową Legionovią S.A. a młodzieżową LTS Legionovią staje się jeszcze bliższa: skład Zarządu seniorskiego klubu uzupełnił prezes LTS-u Konrad Ciejka.

Kadencja prezesa Ciejki u steru LTS-u zaowocowała największymi sukcesami klubu w historii, w tym sześcioma tytułami Mistrzyń Polski. Teraz współpraca obu klubów przebiegała w tym czasie doskonale, mamy jednak nadzieję, że teraz będzie jeszcze lepsza i dostarczy naszym kibicom kolejnych powodów do dumy i radości.

Świetnie rozumiemy się z prezesem Ciejką. Trudno wyobrazić mi sobie lepszego partnera – powiedział prezes Legionovii S.A. Sławomir Supa Jestem pewien, że wcielenie go do Zarządu naszego klubu to dobry krok na drodze naszego rozwoju. 

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych