WCZYTYWANIE

Menu

Krok po kroku, czyli rewanż w Policach

Tak trzeba na to spojrzeć. Choć fajnie zakładać różowe okulary czasem to trzeba też być po prostu obiektywnym. Chemik Police to drużyna nie tylko w krajowej, ale i europejskiej skali, potężna. Żeby z nimi wygrać trzeba nie tylko zagrać wznosząc się na wyżyny swoich umiejętności, ale też mieć odrobinę więcej szczęścia. Recepta jednak jest prosta. Dobrze zagrywać bardzo ryzykując, a w ataku ryzykować… jeszcze więcej! Oczywiście trzeba mieć też bardzo dobre przyjęcie. Czyli proste. No, nie. Trudne. Ale my wierzymy, że nasze dziewczyny podczas meczu poniedziałkowego w Policach wzniosą się na wyżyny właśnie i powalczą. Czy na tyle skutecznie, by trzeba było zostać w Policach (a właściwie Szczecinie, bo tam gra Chemik) do wtorku? Oby. Ważne jednak jest w konfrontacji z Chemikiem jeszcze jedno. Możemy mocno potrenować, a to ważne w kontekście dalszej rywalizacji. Dalej nas stać na najlepsze miejsce w historii w rozgrywkach ekstraklasy. Życzymy Wam tego dziewczyny, życzymy tego trenerom. Oczywiście również sobie i Wam, Kibicom SK bank Legionovii.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych