WCZYTYWANIE

Menu

Krok po kroku, czyli rewanż w Policach

Tak trzeba na to spojrzeć. Choć fajnie zakładać różowe okulary czasem to trzeba też być po prostu obiektywnym. Chemik Police to drużyna nie tylko w krajowej, ale i europejskiej skali, potężna. Żeby z nimi wygrać trzeba nie tylko zagrać wznosząc się na wyżyny swoich umiejętności, ale też mieć odrobinę więcej szczęścia. Recepta jednak jest prosta. Dobrze zagrywać bardzo ryzykując, a w ataku ryzykować… jeszcze więcej! Oczywiście trzeba mieć też bardzo dobre przyjęcie. Czyli proste. No, nie. Trudne. Ale my wierzymy, że nasze dziewczyny podczas meczu poniedziałkowego w Policach wzniosą się na wyżyny właśnie i powalczą. Czy na tyle skutecznie, by trzeba było zostać w Policach (a właściwie Szczecinie, bo tam gra Chemik) do wtorku? Oby. Ważne jednak jest w konfrontacji z Chemikiem jeszcze jedno. Możemy mocno potrenować, a to ważne w kontekście dalszej rywalizacji. Dalej nas stać na najlepsze miejsce w historii w rozgrywkach ekstraklasy. Życzymy Wam tego dziewczyny, życzymy tego trenerom. Oczywiście również sobie i Wam, Kibicom SK bank Legionovii.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych