WCZYTYWANIE

Menu

Kto pyta nie błądzi…

Dziś rozpoczynamy prezentację wszystkich zawodniczek oraz sztabu szkoleniowego i medycznego drużyny SK bank Legionovii na sezon 2015/2016. Tej nowej ekipy, zliftingowanej:-)Nie do końca może chodziło nam o prezentację ich samych w sensie wyłącznie sportowym (większość zresztą znacie), ale bardziej nastawialiśmy się na to, abyście zbliżyli się do nich, po prostu więcej tu o nich jako ludziach, o ich zainteresowaniach, upodobaniach, przemyśleniach, spojrzeniu osobistym na kilka spraw. Będzie też słówko do Was, Kibiców… Przeczytacie CODZIENNIE o każdej z tych osób wiele ciekawych informacji. Przyjęliśmy dla ułatwienia formułę wywiadu, a właściwie pytań i odpowiedzi, takich samych praktycznie dla wszystkich. W końcu drużyna… Zaczynamy świadomie od młodzieży i od numeru 23, czyli od końca, i tak do góry, do numeru 1. Przeplatać to będziemy członkami sztabu, a nieraz zdarzy się, że pojawią się w ciągu dnia dwa takie wywiady. Pytania są konkretne, takie też odpowiedzi. Po każdym wywiadzie link do niego znajdzie się w metryczce zawodniczki w zakładce temu poświęconej (ZESPOŁY). Miłej lektury.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych