WCZYTYWANIE

Menu

Kto pyta ten wie…

Tak jak obiecaliśmy codziennie pojawią się na stronie, na jej dole i tam, gdzie znajduje się zakładka ZESPOŁY, jeden – dwa nowe wpisy w formie ankiety dotyczące naszych zawodniczek i członków sztabu. Niedługo znajdą się też zdjęcia, wywiady, filmiki dotyczące poszczególnych osób. Klikając na nazwisko jednej z siatkarek lub jednego z członków sztabu dowiecie się więcej o ich pasjach, zainteresowaniach sportowych i tych spoza tej sfery. Dowiecie się co lubią, jakiej słuchają muzyki, jak spędzają wolny czas. Odkryją się trochę przed Wami, byście mogli się z nimi… poznać, zaprzyjaźnić. Na razie wirtualnie, ale wkrótce pierwsze treningi, mecze. Będzie można formułę tej znajomości zmienić! Na tą chwilę więcej możecie dowiedzieć się o nowych osobach: Ani Bączyńskiej, Ewelinie Mikołajewskiej, Adrianie Chylińskim. Jutro przypomną się Wam Kasia Połeć i Klaudia Alagierska. No i kolejny członek sztabu – drugi trener Marcin Jackowicz. A potem już po kolei… Miłej lektury.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych