WCZYTYWANIE

Menu

Lauren Barfield wraca do Legionowa!

Legionowski klub rozpoczyna ogłaszanie wzmocnień na nowy sezon! Pierwszą nową zawodniczką ekipy trenera Alessandro Chiappiniego jest wracająca do klubu po siedmiu sezonach środkowa bloku Lauren Barfield!

Amerykanka mierzy 196 centymetrów wzrostu. Po sezonie spędzonym w Legionowie przeniosła się do niemieckiej Bundesligi, na której parkietach była wyróżniającą się zawodniczką na swojej pozycji. Po kilkuletniej przerwie urodzona w 1990 roku środkowa postanowiła przyjąć propozycję powrotu do naszej ekipy.

-Bardzo się cieszymy, że zawodniczki czują się u nas dobrze i chcą wracać do naszego klubu – powiedział prezes Legionovia SA Konrad CiejkaJest to pierwszy z kilku powrotów, jakie zobaczymy w tym okienku transferowym, moja radość jest więc tym większa.

Władze klubu zapowiadają w nadchodzącym tygodniu konferencję prasową, podczas której przedstawią oficjalną nazwę zespołu na zbliżający się sezon i przedstawią plan dalszego rozwoju.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych