WCZYTYWANIE

Menu

Legionovia przed starciem z Treflem Proximą

Już w poniedziałek debiut trenera Piotra Olenderka w roli pierwszego szkoleniowca Legionovii! Przyjdź i dopinguj nasz zespół w starciu z Treflem Proximą Kraków!

Po siedmiu rozegranych dotychczas spotkaniach ekipa z Krakowa plasuje się na 11. miejscu w ligowej tabeli i wyprzedza Legionovię o 4 oczka. Poniedziałkowe spotkanie emitowane będzie „na żywo” na antenie Polsatu Sport.

Zachęcamy do przyjścia do Areny Legionowo zwłaszcza kibiców ciekawych debiutu trenera Piotra Olenderka w roli pierwszego szkoleniowca Legionovii. Czy jego praca odmieni obraz gry gospodyń już po tak krótkim czasie?

Przed i w trakcie meczu prowadzona będzie zbiórka chemii gospodarczej i środków czystości dla Domu Dziecka w Chotomowie. Po spotkaniu przeprowadzona będzie zaś charytatywna licytacja upominków świątecznych przygotowanych przez nasze siatkarki.

fot. R.Glapiak

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych