WCZYTYWANIE

Menu

Legionovia przed starciem z Treflem Proximą

Już w poniedziałek debiut trenera Piotra Olenderka w roli pierwszego szkoleniowca Legionovii! Przyjdź i dopinguj nasz zespół w starciu z Treflem Proximą Kraków!

Po siedmiu rozegranych dotychczas spotkaniach ekipa z Krakowa plasuje się na 11. miejscu w ligowej tabeli i wyprzedza Legionovię o 4 oczka. Poniedziałkowe spotkanie emitowane będzie „na żywo” na antenie Polsatu Sport.

Zachęcamy do przyjścia do Areny Legionowo zwłaszcza kibiców ciekawych debiutu trenera Piotra Olenderka w roli pierwszego szkoleniowca Legionovii. Czy jego praca odmieni obraz gry gospodyń już po tak krótkim czasie?

Przed i w trakcie meczu prowadzona będzie zbiórka chemii gospodarczej i środków czystości dla Domu Dziecka w Chotomowie. Po spotkaniu przeprowadzona będzie zaś charytatywna licytacja upominków świątecznych przygotowanych przez nasze siatkarki.

fot. R.Glapiak

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych