WCZYTYWANIE

Menu

Legionovia vs Bydgoszcz

Podczas V. kolejki Orlen ligi w meczu pomiędzy Legionovią a Pałacem Bydgoszcz doszło do czegoś, czego nikt by się nie spodziewał.
Po czterech bardzo dobrych meczach w wykonaniu Legionovianek przyszedł czas na kryzys w formie siatkarek. Kibice, którzy mieli okazję oglądać drużynę z Legionowa w poprzednich spotkaniach, w niedzielnym meczu przecierali oczy ze zdumienia. Nie poznawali swojego zespołu, który był cieniem samego siebie z poprzednich spotkań.
Pierwszy set był bardzo wyrównany. Mieliśmy swoje szanse na objęcie prowadzenia, lecz to drużyna Pałacu zachowała więcej zimnej krwi w końcówce seta i to one zwyciężyły w pierwszej partii 25:23.
Bydgoszczanki w kolejnych dwóch setach z każdą piłką nakręcały się coraz bardziej.
O ile nasze przyjęcie wyglądało przyzwoicie, to raziła nieskuteczność naszego ataku. Natomiast zespół z Bydgoszczy był tego dnia bezwzględny i wykorzystywał każdą szansę, aby nas dobić.
To był bardzo zły mecz naszego zespołu. Mecz, który kompletnie nam nie wyszedł, z którego musimy wyciągnąć wnioski i jak najszybciej wymazać z pamięci
Wierzymy, że to chwilowy spadek formy, ponieważ kolejne mecze i punkty do zdobycia przed nami.
Najbliższa okazja już w tę niedzielę w Sopocie z Atomem, gdzie będziemy chcieli powrócić do swojej dobrej gry!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych