WCZYTYWANIE

Menu

Legionovia z nową rozgrywającą

Mamy przyjemność ogłosić kolejne wzmocnienie ekipy na nowy sezon. Paulina Szpak dołączyła do Alicji Grabki na pozycji rozgrywającej.

Nowa rozgrywająca Legionovii dysponuje dobrymi jak na swoją pozycję warunkami fizycznymi i mierzy 185 centymetrów wzrostu. Siarkarską karierę rozpoczęła w rodzinnym Kędzierzynie-Koźlu, skąd w 2007 roku przeniosła się do Gedanii Żukowo. Po trzech sezonach trafiła na dwa lata do Stali Mielec, następnie zaś obrała kierunek norweski: w latach 2012-15 grała w barwach Stod Volley. Po powrocie do Polski występowała w ekipie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, a karierę kontynuować będzie w Legionovii.

Witamy Paulinę w zespole. Uważamy, że nie w każdym z dotychczasowych klubów otrzymała szansę, na jaką zasługuje. Mamy co do jej osoby bardzo dobre przeczucia, ale by się one spełniły, czeka nas jeszcze niemało pracy na treningach.

fot. ostrowiecnews.info

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych