WCZYTYWANIE

Menu

Legionowianki wznowiły treningi, znamy plany sparingowe

 

Okres urlopowy siatkarek Legionovii dobiegł końca. Nasz zespół wznowił treningi przed sezonem 2017/18.

Na obiektach legionowskiej Areny znów słychać dźwięk odbijanych piłek. Prowadzona przez trenerów: Macieja Bartodziejskiego i Piotra Olenderka ekipa przygotowuje się do nowej edycji orlenligowych zmagań.

We wrześniu nasza ekipa weźmie udział w szeregu sparingów. W połowie miesiąca planowany jest turniej w Legionowie, w którym wezmą udział Enea PTPS Piła, MKS Kalisz i WTS Solna Wieliczka. Następnie podopieczne trenera Bartodziejskiego zagrają w turnieju „O Solną Piłkę” w Wieliczce, gdzie zmierzą się z MKS-em Dąbrowa Górnicza, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i po raz kolejny miejscową Solną Wieliczka. Okres turniejów towarzyskich zamkniemy wyjazdem do Bobolic, gdzie w Energa Cup Bobolice sprawdzimy swoje siły z mistrzyniami Polski z Chemika Police, GROT Budowlanymi Łódź oraz Pałacem Bydgoszcz.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych