WCZYTYWANIE

Menu

ŁKS nie dał szans

Legionowskie siatkarki nie zdołały zrobić niespodzianki i uległy porażce w wyjazdowym meczu z ŁKS-em.

Pierwsza partia stała na wysokim poziomie i nie zwiastowała tego, co miało stać się później. Długo to Legionovia przeważała i narzucała swój styl gry, jednak w końcówce miejscowe odzyskały swój rytm i zwyciężyły do 22. W drugiej odsłonie gra naszej ekipy uległa wyraźnemu pogorszeniu: złe przyjęcie i nieskuteczna gra obronna przełożyły się na brak kończących ataków i druzgoczącą porażkę do 7.  W trzecim secie obraz spotkania nie zmienił się – choć Legionovia zdobyła więcej oczek, niż w poprzednim, lecz nie była w stanie znaleźć recepty na prowadzące bardzo skuteczną grę podopieczne Michala Maska.

 

ŁKS Commercecon Łódź – Legionovia Legionowo, 3:0 (25:22, 25:7, 25:15)

Legionovia: Jasek, Pacak, Damaske, Bączyńska, Alagierska, Szpak , Korabiec (libero) oraz Mielczarek, Mikołajewska, Rasińska, Wójcik, Adamek (libero) i Grabka

ŁKS: Kwiatkowska, Bidias, Sielicka, Muhlsteinova,  Kowalińska, Efimienko- Młotkowska, Strasz (libero) oraz Mras, Wawrzyńczyk i Szyjka (libero)

MVP: Regiane Bidias

fot. R.Glapiak

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych