WCZYTYWANIE

Menu

ŁKS potwierdza mistrzowskie aspiracje

W meczu trzeciej kolejki LSK wicemistrz Polski ŁKS Commercecon Łódź zaprezentował bardzo dobrą siatkówkę i nie dał legionowiankom większych szans.

Po dwóch nie najlepszych meczach gospodynie były bardzo zmotywowane, by odnieść upragnione zwycięstwo za trzy punkty. Od początku spotkania ŁKS sprawiał naszej ekipie duże problemy mocną zagrywką, bardzo utrudniając rozegranie i – tym samym – ułatwiając sobie pracę w bloku i zwiększając liczbę kontrataków. Siatkarki DPD Legionovii przeprowadziły bardzo widowiskową szarżę w końcówce pierwszej odsłony i nie tylko zredukowały straty, ale nawet wyszły na prowadzenie i miały „w górze” piłki setowe. Górą były jednak miejscowe, które w kolejnych dwóch setach potwierdziły swoją wyższość tego dnia.

Meczowy maraton trwa – już w niedzielę podopieczne trenera Olenderka zagrają kolejne wyjazdowe starcie w Łodzi, tym razem przeciwko Grot Budowlanym.

ŁKS Commercecon Łódź – DPD Legionovia Legionowo (27:25, 25:15, 25:20)

DPD Legionovia: Polak, Olenderek, Kicka, Górecka, Alicja Wójcik, Jasek, Ada Adamek (libero) oraz Aga Adamek (libero), Skorupa i Pickrell.

ŁKS: Marta Wójcik, Aleksandra Wójcik, Bidias, Alagierska, Bociek, Kwiatkowska, Strasz (libero) oraz Korabiec, Gajewska, Nichol i Wawrzyńczyk

MVP: Marta Wójcik

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych