WCZYTYWANIE

Menu

Magda Kubas uzupełnia duet libero

Miło nam poinformować, że do pierwszego zespołu IŁ Capital Legionovii Legionowo dołączyła utalentowana libero Magda Kubas!

Urodzona w 2004 roku libero to reprezentantka Polski U14, U16 i U18. W nadchodzącym sezonie będzie łączyć występy w seniorskiej ekipie IŁ Capital Legionovii z bronieniem barw ekipy juniorek LTS Legionovia, gdzie występuje już od 2020 roku. Siatkarka zagra z numerem 23 na koszulce.

Będzie to seniorski debiut kadrowiczki, co komentuje sama zainteresowana:

-Cieszę się, że przygodę z seniorską siatkówką zaczynam właśnie w IŁ Capital Legionovii Legionowo! – mówi Kubas – Wiem, że w Legionovii będę rozwijać swoje umiejętności. Już nie mogę się doczekać treningów z nową drużyną, trenerami i sztabem szkoleniowym oraz meczów ligowych z najlepszymi kibicami w Polsce!!! Do zobaczenia w hali!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych