WCZYTYWANIE

Menu

Magdalena Damaske: W Policach wszystko zależy od nas

Przyjmująca Legionovii Magdalena Damaske była wyróżniającą się postacią meczu z ŁKS Commercecon Łódź. Udzieliła po nim krótkiego wywiadu.

Legionovia.pl: -W meczu z ŁKS-em byłyście o krok od sprawienia sensacji. Przed rozpoczęciem spotkania brałabyś wynik 2:3 „w ciemno”?

Magdalena Damaske:  -Teoretycznie brałabym taki wynik w ciemno – biorąc pod uwagę, że raczej nikt się nie spodziewał takiego obrotu sytuacji, lecz po meczu wiem, że ten wynik nie wystarczył nam do zadowolenia, głównie dlatego, że byłyśmy bardzo blisko wygranej i była ona realna do osiągnięcia.

-W sobotnim spotkaniu byłaś najbardziej skuteczną zawodniczką na boisku. Miły prezent urodzinowy?

-W każdym meczu staramy się dać z siebie wszystko, a jeśli walczymy zacięcie z liderem, to zawsze jest miła niespodzianka. Niezmiernie miło było mi, gdy kibice również pamiętali o moich urodzinach i z tego miejsca bardzo im za to dziękuję.

-Przed Legionovią wyjazd do Polic. Jak oceniasz szanse na kolejną niespodziankę?

-Tak naprawdę wszystko zależy od nas i od tego, jak zaprezentujemy się w tym spotkaniu. W ostatnim meczu, jak i w pierwej rundzie, w starciu z Policami udowodniłyśmy, że stać nas na to, żeby walczyć z takimi zespołami, więc mam nadzieję, że i tym razem nam się to uda i zaprezentujemy się z dobrej strony.

 

Fot. R. Glapiak

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych