WCZYTYWANIE

Menu

Magdalena Damaske: W Policach wszystko zależy od nas

Przyjmująca Legionovii Magdalena Damaske była wyróżniającą się postacią meczu z ŁKS Commercecon Łódź. Udzieliła po nim krótkiego wywiadu.

Legionovia.pl: -W meczu z ŁKS-em byłyście o krok od sprawienia sensacji. Przed rozpoczęciem spotkania brałabyś wynik 2:3 „w ciemno”?

Magdalena Damaske:  -Teoretycznie brałabym taki wynik w ciemno – biorąc pod uwagę, że raczej nikt się nie spodziewał takiego obrotu sytuacji, lecz po meczu wiem, że ten wynik nie wystarczył nam do zadowolenia, głównie dlatego, że byłyśmy bardzo blisko wygranej i była ona realna do osiągnięcia.

-W sobotnim spotkaniu byłaś najbardziej skuteczną zawodniczką na boisku. Miły prezent urodzinowy?

-W każdym meczu staramy się dać z siebie wszystko, a jeśli walczymy zacięcie z liderem, to zawsze jest miła niespodzianka. Niezmiernie miło było mi, gdy kibice również pamiętali o moich urodzinach i z tego miejsca bardzo im za to dziękuję.

-Przed Legionovią wyjazd do Polic. Jak oceniasz szanse na kolejną niespodziankę?

-Tak naprawdę wszystko zależy od nas i od tego, jak zaprezentujemy się w tym spotkaniu. W ostatnim meczu, jak i w pierwej rundzie, w starciu z Policami udowodniłyśmy, że stać nas na to, żeby walczyć z takimi zespołami, więc mam nadzieję, że i tym razem nam się to uda i zaprezentujemy się z dobrej strony.

 

Fot. R. Glapiak

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych