WCZYTYWANIE

Menu

Magdalena Damaske wraca do IŁ Capital Legionovii!

Okienko transferowe sezonu 2021/22 stoi dla IŁ Capital Legionovii pod znakiem powrotów. Kolejną siatkarką, która wraca do Legionowa po rocznej przerwie jest przyjmująca Magdalena Damaske.

Zawodniczka mierzy 186 cm wzrostu. Dotychczas spędziła w naszym klubie trzy sezony. Po rocznym pobycie w Kaliszu wraca do IŁ Capital Legionovii. W latach 2015 i 2016 wraz z Atomem Treflem Sopot przyjmująca zdobywała tytuł Wicemistrza Polski, a w roku 2015 dorzuciła do tego srebro Pucharu CEV.

-Magda to siatkarka, której bardzo nam brakowało w zeszłym sezonie. Przez trzy spędzone tu lata stała się ważną postacią w szatni i całym klubie. Świetnie, że znowu jest z nami! – powiedział menedżer drużyny Maciej Szewczyk.

Bardzo się cieszę że w tym sezonie znowu zagram dla IŁ Capital Legionovii. Mam nadzieję, że od początku sezonu będziemy mogły cieszyć się towarzystwem kibiców i niesamowitą atmosferą, którą tworzą dla nas wszystkich. – powiedziała Damaske – Po trzech latach, które wcześniej tu spędziłam, myślę, że mogę nazwać to miejsce domem i mam nadzieję, że wraz z kibicami będziemy spotykać się w nim, żeby celebrować wszystkie wydarzenia sportowe i nie tylko, w atmosferze, za którą wszyscy bardzo tęsknimy! Do zobaczenia!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych