WCZYTYWANIE

Menu

MagneVita wodą Legionovii!!!

O kilku dni możecie zobaczyć na naszej stronie logo MagneVity. To doskonała woda wzbogacona z niską zawartością sodu pochodząca z plejstocenu. Wzbogacona magnezem woda ma orzeźwiający smak, aromat i skutecznie gasi pragnienie. Ale przede wszystkim jest ZDROWA! To woda mająca doskonałe i naturalne właściwości wód wydobywanych bezpośrednio ze źródeł. Woda wydobywana jest ze źródeł Równiny Mazowieckiej, a więc jest bez wątpienia doskonałą wodą dla drużyny z Mazowsza właśnie! Pytajcie o MagneVitę w sklepach!!! Przecież tak pomożecie klubowi! A woda wchodzi już oficjalnie do menu naszych siatkarek. Dziękujemy Sponsorowi, a Państwu i siatkarkom życzymy smacznego i na zdrowie!!!

246462468

PS. W ofercie producenta wody MagneVita tj. Firmy P.P.H.U. i T. MARTER Sp.J. znajduje się więcej produktów do produkcji których używana jest ta sama, doskonała woda. Zachęcamy do odwiedzenia strony www Sponsora.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyraba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

2 Lauren Barfield

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutki

Katarzyna Kaleta
Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub DPD Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!