WCZYTYWANIE

Menu

Maja Szymańska z kontraktem!

Absolwentka akademii LTS Legionovia, atakująca Maja Szymańska będzie w sezonie 2021/22 reprezentować barwy pierwszego zespołu DPD IŁCapital Legionovii!

Mierząca 186 centymetrów wzrostu Szymańska trafiła do Legionowa dwa lata temu. W ostatnim sezonie łączyła występy w ekipie juniorek i drugoligowych rezerw z treningami z pierwszym zespołem. Za nią już debiut w TAURON Lidze i dobre mecze przeciwko Energa MKS-owi Kalisz.

W ciągu ostatnich dwóch lat Maja zrobiła ogromny progres. Jestem z niej bardzo dumny i uważam, że w sezonie 2021/22 trener Chiappini będzie w niej miał solidną zmienniczkę dla pierwszej atakującej – powiedział trener rezerw Paweł Kowal.

Bardzo się cieszę, że swój pierwszy sezon seniorski spędzę właśnie w DPD IŁCapital Legionovii. Jestem gotowa na nowe wyzwania i mam nadzieję, że kolejny sezon będzie już można grać przy dopingu naszych wspaniałych kibiców – skomentowała Maja Szymańska

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych