WCZYTYWANIE

Menu

Małgorzata Jasek: Naszym celem jest zwyciężanie!

Atakująca Legionovii w przedmeczowym wywiadzie.

Legionovia.pl: -Po kiepskim otwarciu sezonu, od czterech meczów regularnie punktujecie, a w dwóch odniosłyście zwycięstwa. Czy wpłynęło to na morale w szatni?

Małgorzata Jasek: –Morale w szatni jest dobre. Na każdy mecz wychodzimy nastawione bojowo. Ostatnie zwycięstwa na pewno jeszcze bardziej nas napędzają i motywują do działania. Naszym celem jest zwyciężanie.

-Jak sądzisz, czy od czasu zmiany trenera styl gry Legionovii uległ zmianie? Które elementy uległy poprawie, a nad którymi trzeba jeszcze popracować?

-Każdy trener ma swój sposób na prowadzenie zespołu. My staramy się jak najlepiej realizować jego założenia taktyczno-techniczne. Gramy siatkówkę urozmaiconą. Doskonalimy zagrywkę oraz wystawę i atak. W poszczególnych mikrocyklach trener ustala, jakim elementom techniki musimy poświęcić najwięcej czasu. Jest to oczywiście związane z założoną do realizacji taktyką gry pod konkretnego przeciwnika.

-Przed Wami rewanżowy mecz z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Na wyjeździe nie udało się wygrać, jakie są Twoje odczucia przed starciem na własnym parkiecie?

-Gra przed własną publicznością szczególnie zobowiązuje do pokazania się z jak najlepszej strony. Doping kibiców pomaga nam w realizacji celu. Ciężko przepracowałyśmy ten tydzień i mam nadzieję, że w najbliższym spotkaniu z KSZO Ostrowiec Świętokrzystki przełoży się to na pozytywny dla nas wynik.

-W środę 24 stycznia spotkanie Pucharu Polski z 7R Solną Wieliczka. Przed sezonem dwukrotnie z nimi mierzyłyście – jak sądzisz, czy mecz z pierwszoligowcem to duże wyzwanie dla Waszej ekipy?

-Każdego przeciwnika należy szanować i ze skupieniem, poważnie podchodzić do gry. Znamy swoje możliwości i wiemy, na co nas stać. Ten mecz chcemy wygrać.

 

fot. R. Glapiak

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych