WCZYTYWANIE

Menu

Mały czy duży sport uprawić musi

„Sportuś” został oficjalnym partnerem SK bank Legionovia na sezon 2015/16, skąd pomysł na taki rodzaj działań?

Współpraca z SK bank Legionovia to pomysł, który zrodził się niedawno, niemniej jednak już nie możemy się doczekać tego, co będzie się działo w nowym roku przedszkolnym.  Mamy wiele koncepcji i ciekawych rozwiązań, które chcemy wkrótce wprowadzić do funkcjonowania przedszkola, a które są ściśle związane z nowym sezonem Legionovi.

Rozumiem, że to pierwsza tak poważna współpraca z profesjonalną drużyną sportową?

Tak, to Nasza pierwsza tak poważna współpraca, mamy jednak nadzieję, że będzie ona bardzo owocna dla obu stron. Jesteśmy Placówką, która jest pełna inicjatyw zewnętrznych, staramy się zawsze wykorzystywać możliwości, które dają Naszym Dzieciakom możliwość rozwoju i świetnej zabawy.

Żłobek i przedszkole sportowe? Jesteśmy bardzo ciekawi jak wygląda edukacja sportowa u tak małych dzieci.

Faktycznie jednym z głównych założeń Naszej Placówki jest sport. Postrzegamy go jednak nie tylko jako poszczególne dyscypliny sportowe, które możemy zaoferować Podopiecznym(mini-tenis, gimnastyka korekcyjna, aerobic, metoda Ruchu rozwijającego Weroniki Sherborn, czy taniec) ale również jako fantastyczną możliwość nauki cierpliwości, wytrwałości czy współpracy. Staramy się również aby Rodzice mogli wspólnie z Dziećmi rozwijać swoje pasje sportowe dlatego zimą organizujemy wyjazdy na narty. W tym roku ruszyły również w Przedszkolu półkolonie sportowe dla dzieci w młodszym wieku szkolnym i przedszkolnym gdzie do zaoferowania mamy również wiele dyscyplin sportowych np. jazdę konną, basen, siatkówkę plażową czy wekeboard.

Czyli w przyszłości możemy spodziewać się, że to właśnie ze Skierd wypłyną największe sportowe talenty?

Wierzymy, że w Naszych Dzieciakach drzemią liczne talenty, więc możliwe, że niedługo Nasi Wychowankowie  zasilą grono sportowców na klasę krajową a może i światową J

Jak pokrótce będzie wyglądała współpraca z Legionovią?

Na chwilę obecną jesteśmy w trakcie ustaleń co do Naszych wspólnych działań, możemy zdradzić, że Nasze Dzieciaki z całymi rodzinami będą obecne na meczach SK bank Legionovii na swojej trybunie, wspólnymi siałami będziemy tworzyć różne eventy, w które będziemy również chcieli wciągnąć rodziców. Chcielibyśmy zaprosić zawodniczki do Naszego Przedszkola, tak żeby nie były one dla Dzieci anonimowe a mogły stać się idolkami. Chcielibyśmy aby Dzieciaki zaszczepiły w sobie miłość do siatkówki, bo jest to jeden z ciekawszych i bardzo emocjonujących sportów. Jednym słowem będzie się działo.

Naszą misją jest również edukacja przez sport, mamy nadzieję że dzieci bardzo chętnie będą uczestniczyć w naszych widowiskach?

Dla Dzieciaków, każde wydarzenie które związane jest ze sportem i kibicowaniem jest fantastyczną metodą spędzania czasu. Dzięki  Naszej współpracy będziemy w stanie zapewnić zarówno im jak i ich rodzicom możliwość wspólnych przeżyć i spędzonych chwil a przy okazji zaszczepić miłość do sportu.

Czy „Sportuś” chciałby coś przekazać młodym Kibicom SK bank Legionovii?

Sport to wspaniała inwestycja na przyszłość dlatego zachęcamy do aktywnego uczestniczenia w meczach i kibicowania SK bank Legionovii My tam będziemy na pewno.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych