WCZYTYWANIE

Menu

Marta Matejko i Zana Zdovc Sporer nadal z nami!

Zarząd DPD Legionovii Legionowo potwierdził: kontrakty Marty Matejko i Zany Zdovc Sporer będą nadal obowiązywać w nowym sezonie i obie siatkarki zostają w naszym klubie!

Osiemnastoletnia Zana Zdovc Sporer to seniorska reprezentantka Słowenii. Do naszego klubu przyjmująca trafiła przed rokiem, jednak z uwagi na przepisy transferowe CEV mogła zadebiutować w barwach DPD Legionovii dopiero w styczniu.

Po pierwsze, chciałabym podziękować całej rodzinie DPD Legionovii za mój pierwszy sezon poza Słowenią + powiedziała zawodniczka – Jestem szczęśliwa mogąc pozostać w Legionowie i tutaj rozwijać swoje umiejętności sportowe, wiedzę o siatkówce i doświadczenie. Już nie mogę się doczekać powrotu do pracy ze sztabem i wszystkimi dziewczynami z zespołu, a przede wszystkim występów przed fantastyczną legionowską publicznością! Wiem, że ich wszystkich mogę nazywać swoją drugą rodziną.

W tym samym czasie do klubu trafiła również Marta Matejko. Mierząca 197 centymetrów wzrostu skrzydłowa poczyniła pod okiem trenera Chiappiniego zauważalne postępy, co nie uszło uwadze działaczy DPD Legionovii.

DPD Legionovia Legionowo to świetne miejsce do osiągania sportowych celów i rozwijania siatkarskich kompetencji – mówi Matejko – Profesjonalny sztab oraz zgrany zespół stwarzają atmosferę i warunki współpracy na wysokim poziomie. Nie można też pominąć kibiców, którzy całym sercem i niesamowitą energią wspierają nas na każdym meczu. Ogromnie się cieszę, że mogę tu zostać!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych