WCZYTYWANIE

Menu

Memoriał Jerzego Góreckiego 10 września

To będzie wyjątkowy dzień dla legionowskiego sportu. Dla nas na pewno. Myślimy, że również dla wielu kibiców legionowskiej siatkówki, Legionovii… Może także przystanie w zadumie lub odwiedzi nas w Arenie Legionowo wielu fanów siatkówki w ogóle, bo Jurek był osobą w środowisku bardzo znaną. Był wieloletnim działaczem i sponsorem LTS Legionovii, był społecznikiem przez duże S. O takich jak On pisałem kiedyś Supermeni Sportu. Ale już Go nie ma…

Postanowiliśmy Go upamiętnić w jedyny sposób jaki pewnie sprawić mógłby Mu radość. Bo gdy tam, na górze, siedzi wygodnie i patrzy jak kontynuujemy Jego dzieło musi się cieszyć… Zrobimy to grając w siatkówkę oddając Mu hołd, na jaki zasłużył. Dnia 10 września od rana Arena Legionowo będzie gościła wiele siatkarek w wieku od młodziczki do seniorki, wielu Kibiców. Zagrają przeciwko sobie zespoły młodziczek, kadetek, juniorek i seniorek. Kto wie, może i pierwszego kroku siatkarskiego. Rywalkami Legionovii, Mistrzyń Polski Juniorek, będzie drużyna klubu MKS Dąbrowa Górnicza, którego zarówno prezes Robert Koćma, jak i zawodniczki i sztab szkoleniowy, nie wahali się nawet chwili i przyjęli nasze zaproszenie do wzięcia udziału w tej wyjątkowej konfrontacji. Dziękujemy Wam… Podobnie wyglądała będzie potyczka seniorek z tym, że tu to MKS jest krajową potęgą. Rywalami pozostałych roczników będą równie zacne zespoły, a o tym, kto to będzie powiemy wkrótce.

Napisałem, że Jurka już nie ma. Jednak nie, Jurek jest. W naszych sercach i tam zostanie. A na pewno jest Jego duch w Legionovii. Tak sobie myślę, że Jurek trochę dalej nam pomaga i te ostatnie sukcesy to też Jego dzieło. Dzięki Przyjacielu. Zajrzyj 10 września… Będziesz u siebie…

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych