WCZYTYWANIE

Menu

Mimo wszystko – dzielna walka!

Zdziesiątkowana chorobami i kontuzjami DPD Legionovia przegrała z wicemistrzem Polski ŁKS Commercecon Łódź, ale dzielna walka podopiecznych trenera Olenderka zasłużyła na brawa. Poddawanie się nie jest w naszym stylu! 

W związku z sytuacją, która miała miejsce w niedzielę w Gdańsku, mecz odbył się bez oprawy muzycznej i występów tanecznych, poprzedziła go zaś minuta ciszy. W składzie zabrakło chorych Eweliny Polak i Małgorzaty Skorupy, a także kontuzjowanych: Zuzanny Góreckiej, Magdaleny Damaske i Aleksandry Gryki. Pomimo kolosalnych problemów nasza ekipa podjęła rękawicę i – choć ŁKS Commercecon Łódź rozgromił ją w trzech setach – wykazała się ogromną walecznością!

Dziękujemy kibicom, którzy przybyli do DPD Areny Legionowo i głośno dopingowali nasz zespół pomimo, iż wcześniej wiedzieli o kłopotach kadrowych! Brawo, Kibice!

 

DPD Legionovia Legionowo – ŁKS Commercecon Łódź, 0:3 (11:25, 18:25, 16:25)

ŁKS Commercecon: M.Wójcik, Wawrzyńczyk, Aleksandra Wójcik, Bidias, Efimienko-Młotkowska, Alagierska i Korabiec (libero) oraz Szczyrba, Gajewska.

DPD Legionovia: Sobalska, Kicka, Olenderek, Pickrell, Alicja Wójcik, Jasek i Ada Adamek (libero) oraz Aga Adamek (libero), Woźniak, Rojecka.

MVP: Aleksandra Wójcik

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych