WCZYTYWANIE

Menu

Mistrz Polski w Legionowie!

Wielokrotny mistrz Polski w składzie z naszą byłą zawodniczką, Malwiną Smarzek już w ten czwartek o godzinie 19:00 zmierzy się z naszą młodą i ambitną Legionovią!
Drużyny Chemika Police chyba nikomu przedstawiać nie trzeba, to my jednak postaramy się wymienić kilka tytułów oraz wielkich nazwisk jakie reprezentują drużynę z Polic.
W ciągu ostatnich trzech lat Chemik zdobył dwa Puchary Polski oraz trzy Mistrzostwa Polski.
Oprócz licznych tytułów drużynę z Chemika reprezentują ikony polskiej siatkówki takie jak: Anna Werblińska, Kasia Zaroślińska, Izabela Bełcik, Aleksandra Jagieło, Agnieszka Bednarek-Kasza czy Mariola Zenik.
Te nazwiska u niejednego kibica wywołują dreszczyk emocji, a już w ten czwartek będziecie mogli tego doświadczyć oraz na własne oczy zobaczyć jedną z najlepszych polskich drużyn.
To będzie niewątpliwie trudny mecz więc nie może was zabraknąć! Przyjdźcie w czwartek do Areny Legionowo i stwórzmy razem niezapomniane widowisko! #gonovia

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyraba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

2 Lauren Barfield

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutki

Katarzyna Kaleta
Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub DPD Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!