WCZYTYWANIE

Menu

Mistrz Polski w Legionowie!

Wielokrotny mistrz Polski w składzie z naszą byłą zawodniczką, Malwiną Smarzek już w ten czwartek o godzinie 19:00 zmierzy się z naszą młodą i ambitną Legionovią!
Drużyny Chemika Police chyba nikomu przedstawiać nie trzeba, to my jednak postaramy się wymienić kilka tytułów oraz wielkich nazwisk jakie reprezentują drużynę z Polic.
W ciągu ostatnich trzech lat Chemik zdobył dwa Puchary Polski oraz trzy Mistrzostwa Polski.
Oprócz licznych tytułów drużynę z Chemika reprezentują ikony polskiej siatkówki takie jak: Anna Werblińska, Kasia Zaroślińska, Izabela Bełcik, Aleksandra Jagieło, Agnieszka Bednarek-Kasza czy Mariola Zenik.
Te nazwiska u niejednego kibica wywołują dreszczyk emocji, a już w ten czwartek będziecie mogli tego doświadczyć oraz na własne oczy zobaczyć jedną z najlepszych polskich drużyn.
To będzie niewątpliwie trudny mecz więc nie może was zabraknąć! Przyjdźcie w czwartek do Areny Legionowo i stwórzmy razem niezapomniane widowisko! #gonovia

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych