WCZYTYWANIE

Menu

Mistrzynie Emocji podejmą Mistrzynie Polski

Już w sobotę o 18.00 kolejne starcie naszych siatkarek! Podejmiemy we własnej hali ŁKS Commercecon Łódź!

Po czterech rozegranych w tym sezonie spotkaniach z całą pewnością można powiedzieć dwie rzeczy: zespół DPD Legionovii nigdy się nie poddaje i jest gwarantem niesamowitych emocji!

Podopieczne trenera Alessandro Chiappiniego rozegrały w tym sezonie 19 setów na 20 możliwych. Ich mecze są nad wyraz zacięte i nieważne, jaki zespół znajduje się po drugiej stronie siatki. DPD Legionovia na własnym parkiecie urwała punkty Chemikowi Police i DevelopResowi SkyRes Rzeszów.

W barwach ekipy z Łodzi występuje wiele siatkarek, które w przeszłości broniły barw DPD Legionovii: Monika Bociek, Klaudia Alagierska, Aleksandra Wójcik, Joanna Pacak oraz Anna Korabiec. W nadchodzącym spotkaniu nie będzie jednak miejsca na sentymenty!

Emocje gwarantowane! Zapraszamy na mecz! Bilety dostępne w biurze klubu oraz TUTAJ. Ze względu na duże zainteresowanie zachęcamy do zaopatrzenia się w wejściówki wcześniej!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych