WCZYTYWANIE

Menu

Mistrzynie Emocji podejmą Mistrzynie Polski

Już w sobotę o 18.00 kolejne starcie naszych siatkarek! Podejmiemy we własnej hali ŁKS Commercecon Łódź!

Po czterech rozegranych w tym sezonie spotkaniach z całą pewnością można powiedzieć dwie rzeczy: zespół DPD Legionovii nigdy się nie poddaje i jest gwarantem niesamowitych emocji!

Podopieczne trenera Alessandro Chiappiniego rozegrały w tym sezonie 19 setów na 20 możliwych. Ich mecze są nad wyraz zacięte i nieważne, jaki zespół znajduje się po drugiej stronie siatki. DPD Legionovia na własnym parkiecie urwała punkty Chemikowi Police i DevelopResowi SkyRes Rzeszów.

W barwach ekipy z Łodzi występuje wiele siatkarek, które w przeszłości broniły barw DPD Legionovii: Monika Bociek, Klaudia Alagierska, Aleksandra Wójcik, Joanna Pacak oraz Anna Korabiec. W nadchodzącym spotkaniu nie będzie jednak miejsca na sentymenty!

Emocje gwarantowane! Zapraszamy na mecz! Bilety dostępne w biurze klubu oraz TUTAJ. Ze względu na duże zainteresowanie zachęcamy do zaopatrzenia się w wejściówki wcześniej!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych