WCZYTYWANIE

Menu

Młoda polska marka ER SPORT z… młodą ekipą Legionovii

Dzięki odważnej decyzji działaczy klubu z Mazowsza w najbliższym sezonie ORLEN Ligi na parkietach ligowych kibice będą mogli zobaczyć stroje nowej, polskiej marki branżowej. Działacze Legionovii i właściciele marki mają nadzieję, że może to być powiew świeżości adekwatnej do tego, co przyświeca od kilku sezonów temu klubowi. Siatkarki Legionovii będą występowały w strojach firmy ER SPORT, która przygotowała po raz pierwszy w swojej historii kolekcję strojów dedykowanych właśnie dla siatkarek.

ER SPORT to polska firma, która produkuje od lat odzież dla pań. Właściciele producenta kochają jednak sport, a w szczególności kobiecą siatkówkę jak mówią, bo to u nich dyscyplina zakorzeniona w rodzinie. Postanowili więc zainwestować w nowy projekt i przygotować, na początek dla seniorek Legionovii, kolekcję strojów oryginalnych i innych od dotychczasowych. Produktami marki ER SPORT firma wspierać chce osiągnięcia zawodniczek klubu, który jest od kilku sezonów nie tylko wizytówką regionu, ale również symbolem stawiania na młodzież, dawania szans. Stroje sportowe marki ER SPORT, zarówno treningowe jak i meczowe są początkiem projektu.

ER SPORT promować chce swoje produkty w myśl idei, że każdemu człowiekowi podejmującemu wyzwania na dowolnym poziomie sportowym muszą towarzyszyć EMOCJE i RADOŚĆ. Dla każdego sportowca, zarówno amatora jak i zawodowca, to uczucia dobrze znane i kto wie, czy nie najważniejsze. I taka ma być marka ER SPORT. Tak ma grać Legionovia. Wkrótce na stronach klubowych zobaczyć będzie można sesję zdjęciową promującą część kolekcji, a już lada chwila na stronie klubowej można będzie przeczytać wywiad z właścicielką marki.

>> Facebook

>> www

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych