WCZYTYWANIE

Menu

Nasz punkt widzenia na mecz z Budowlanymi

Zaczynamy nowy cykl. Po każdym meczu zapytamy jedną z osób z naszego sztabu o opinie pomeczowe na gorąco. Dziś „na tapecie” trener Robert Strzałkowski.

Trenerze, dobrze graliśmy ale przegraliśmy. Dlaczego?

Bo zabrakło nam rutyny, na pewno kilku dziewczynom. Zabrakło też zimnej krwi i mogliśmy być odważniejsi na siatce. Dziewczyny chyba bały się… wygrać.

Jest Pan rozczarowany? Grą czy wynikiem.

Tak, jestem. Bo mogliśmy sprawić dużą niespodziankę. Ale przegraliśmy siatkarsko. Jestem zły choćby za to, że wpadło nam pod nogi kilka piłek które powinniśmy spokojnie przyjąć, choć akurat to ćwiczymy na treningach bardzo intensywnie. Emocje trzeba zostawić w szatni i być gotowym. Zamiast się denerwować lepiej wywołać w sobie sportową złość. Zabrakło nam tego przyjęcia, bo nasze środkowe i skrzydłowe dostały za mało piłek. Bo gdy je dostawały były bardzo skuteczne. Mamy swój system gry, trenujemy go i w meczach nie może zawieść żaden element i młodość już nie jest dla mnie wytłumaczeniem. Jestem rozczarowany na pewno bardziej wynikiem niż grą.

Jak Pan oceni poszczególne zawodniczki.

Nie ocenię. Ocenię drużynę na 4. Ale w tej szkolnej skali nawet 5 wystarczyłoby do wygranej choćby jednej partii więcej. Nota 6 to byłoby pewne zwycięstwo. Co wynika z tego, że po meczu wielu znawców siatkówki i miejscowi działacze oraz kibice mówili, że mamy fajny zespół i dobrze zagraliśmy? Nic. Przegraliśmy. Z kilkoma dziewczynami słowo zamienić na pewno musze, a czasu niewiele bo już za 3 dni jedziemy do Muszyny. Kolejny mecz wyjazdowy i na pewno nie łatwiejszy.

Jest Pan zły…

Bo przegraliśmy po frajersku.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyraba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

2 Lauren Barfield

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutki

Katarzyna Kaleta
Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub DPD Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!