WCZYTYWANIE

Menu

Nasz punkt widzenia na mecz z Budowlanymi

Zaczynamy nowy cykl. Po każdym meczu zapytamy jedną z osób z naszego sztabu o opinie pomeczowe na gorąco. Dziś „na tapecie” trener Robert Strzałkowski.

Trenerze, dobrze graliśmy ale przegraliśmy. Dlaczego?

Bo zabrakło nam rutyny, na pewno kilku dziewczynom. Zabrakło też zimnej krwi i mogliśmy być odważniejsi na siatce. Dziewczyny chyba bały się… wygrać.

Jest Pan rozczarowany? Grą czy wynikiem.

Tak, jestem. Bo mogliśmy sprawić dużą niespodziankę. Ale przegraliśmy siatkarsko. Jestem zły choćby za to, że wpadło nam pod nogi kilka piłek które powinniśmy spokojnie przyjąć, choć akurat to ćwiczymy na treningach bardzo intensywnie. Emocje trzeba zostawić w szatni i być gotowym. Zamiast się denerwować lepiej wywołać w sobie sportową złość. Zabrakło nam tego przyjęcia, bo nasze środkowe i skrzydłowe dostały za mało piłek. Bo gdy je dostawały były bardzo skuteczne. Mamy swój system gry, trenujemy go i w meczach nie może zawieść żaden element i młodość już nie jest dla mnie wytłumaczeniem. Jestem rozczarowany na pewno bardziej wynikiem niż grą.

Jak Pan oceni poszczególne zawodniczki.

Nie ocenię. Ocenię drużynę na 4. Ale w tej szkolnej skali nawet 5 wystarczyłoby do wygranej choćby jednej partii więcej. Nota 6 to byłoby pewne zwycięstwo. Co wynika z tego, że po meczu wielu znawców siatkówki i miejscowi działacze oraz kibice mówili, że mamy fajny zespół i dobrze zagraliśmy? Nic. Przegraliśmy. Z kilkoma dziewczynami słowo zamienić na pewno musze, a czasu niewiele bo już za 3 dni jedziemy do Muszyny. Kolejny mecz wyjazdowy i na pewno nie łatwiejszy.

Jest Pan zły…

Bo przegraliśmy po frajersku.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych