WCZYTYWANIE

Menu

Nasza drużyna rozpoczęła już przygotowania

W niepełnym jeszcze składzie, ale za to z prawie wszystkimi nowymi siatkarkami, rozpoczęła przygotowania do sezonu nasza drużyna.

Ubiegłoroczne szóste miejsce SK bank Legionovii zdaniem fachowców będzie nie lada wyzwaniem dla trenera Ettore Guidettiego i naszej odmłodzonej ekipy. O 17.15 dziewczyny wyszły na parkiet Areny Legionowo, gdzie przywitała je grupa wiernych fanów. Przyszli oni przywitać dziewczyny, które w ogromnej części pozostały w klubie, ale także nowe zawodniczki tj. Klaudię Grzelak (przyjmująca), Adrianę Adamek (libero), Emilię Szubert (rozgrywająca) oraz Małgorzatę Zaciek (atakująca). Na parkiecie pokazały się też na chwilę Daria Paszek i Malwina Smarzek, które kilkanaście godzin wcześniej były jeszcze w Lublinie na finale World Grand Prix II Dywizji. W zajęciach zabrakło Moniki Bociek (przyjmująca) oraz Joanny Pacak (środkowa bloku), które przebywają na zgrupowaniu kadry B i grają w lidze europejskiej. Zajęcia prowadził sztab trenerski w pełnym składzie, w tym nowy trener przygotowania fizycznego – Omar Capuzzo. Kibiców i nas ucieszył bardzo udział w treningu środkowych Kasi Połeć i Klaudii Alagierskiej, które wracają po poważnych urazach i chorobie. Zawodniczki zaprezentowały się kibicom w nowych strojach Mikasy, w czarnej ich odsłonie. Kibice zauważyli, że gdyby to miało oznaczać, że będziemy czarnym koniem rozgrywek to idea jest super. Wkrótce więcej o planowanych w okresie przygotowawczym sparingach drużyny.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych