WCZYTYWANIE

Menu

Nasza nowa rozgrywająca, Katarzyna Wawrzyniak

Swoją przygodę rozpoczęła w wieku 13 lat, a dziś ma 26. I 177 cm wzrostu.
Uczęszczała do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Sosnowcu następnie jej sportowym domem były kluby: Calisia Kalisz, Silesia Volley, UEK Eliteski Kraków, Zawisza Sulechów, z którym to zdobyła mistrzostwo I ligi, lecz klub z powodów kłopotów licencyjnych nie przystąpił do rozgrywek Orlen ligi. Jest zawodniczką silną, nie bojącą się boiskowego ryzyka. Sama o sobie mówi, że uwielbia siatkówkę za zespołowość, rywalizację, walkę, emocje oraz liczne przyjaźnie nawiązane dzięki niej. Jednak nie jest to jej jedyną pasją, bowiem każdą wolną chwilę lubi spędzać w kuchni oraz na podróżach z bliskimi. Zarząd to cieszy, lubimy dobrze zjeść… Podoba się nam także Jej życiowe i sportowe motto cyt. „Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą”. Rywalizowała będzie z Alicją Grabką i wierzymy, że będzie to dobre dla zespołu.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych