WCZYTYWANIE

Menu

Nasze nowe zawodniczki – Anna Korabiec

Zawodniczka była członkinią kadr narodowych w kategoriach młodzieżowych. Wielokrotnie wychodziła w nich do gry w pierwszej szóstce. Reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy i Świata. W 2014 została powołana do szerokiej kadry seniorek przez Piotra Makowskiego. Zadebiutowała w dwumeczu z Greczynkami w Salonikach. Reprezentowała do tej pory Budowlanych Toruń, których jest wychowanką oraz UKS Jedynkę Ciechocinek, SMS Sosnowiec, Pałac Bydgoszcz, KSZO Ostrowiec. Ma 21 lat, 172 cm wzrostu. Jest pogodną dziewczyną i siatkówka jest dla niej nie tylko wielką miłością, ale i celem do osiągnięcia sukcesu. Uwielbia walkę. Będzie rywalizowała z naszą reprezentacyjną zawodniczką w kadrze do lat 22 Adrianną Adamek i wiele sobie po tej rywalizacji obiecujemy.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych