WCZYTYWANIE

Menu

Nasze nowe zawodniczki – Anna Korabiec

Zawodniczka była członkinią kadr narodowych w kategoriach młodzieżowych. Wielokrotnie wychodziła w nich do gry w pierwszej szóstce. Reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy i Świata. W 2014 została powołana do szerokiej kadry seniorek przez Piotra Makowskiego. Zadebiutowała w dwumeczu z Greczynkami w Salonikach. Reprezentowała do tej pory Budowlanych Toruń, których jest wychowanką oraz UKS Jedynkę Ciechocinek, SMS Sosnowiec, Pałac Bydgoszcz, KSZO Ostrowiec. Ma 21 lat, 172 cm wzrostu. Jest pogodną dziewczyną i siatkówka jest dla niej nie tylko wielką miłością, ale i celem do osiągnięcia sukcesu. Uwielbia walkę. Będzie rywalizowała z naszą reprezentacyjną zawodniczką w kadrze do lat 22 Adrianną Adamek i wiele sobie po tej rywalizacji obiecujemy.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych